ppdtext
INFO TERKINI
28/10/2020  04:05PM
PALANI KUMAR A/L RAMASAMY (Penolong PPD Sumber & Teknologi Pendidikan)
28/10/2020  02:53PM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
27/10/2020  10:06PM
MOHD SAIFUDDIN BIN BAKAR (Penolong PPD Pentaksiran & Peperiksaan)
27/10/2020  04:08PM
SURIANA BINTI ASARI (Penolong PPD Hal Ehwal Murid)
27/10/2020  03:58PM
ZAINUDDIN BIN MD. RAMLAN (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
27/10/2020  08:30AM
NOR HUDA BINTI MAD KHALIK HALISH (SISC+ Bahasa)
26/10/2020  04:21PM
SALIHIN BIN JASMIN (Penolong PPD Prasekolah & Rendah)
26/10/2020  02:57PM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
26/10/2020  02:56PM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
26/10/2020  11:56AM
ZULHILMI BIN ABD MAURAD (Penolong PPD Perancangan)
25/10/2020  11:26AM
MOHD YUSRI BIN TAIB (SISC+ Matematik & Sains)
25/10/2020  10:53AM
NG SWEE LAN (Penolong PPD Prasekolah & Rendah)
22/10/2020  02:52PM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
22/10/2020  10:09AM
FUZIANA BINTI ALI (SISC+ Bahasa)
22/10/2020  10:03AM
MOHD YUSRI BIN TAIB (SISC+ Matematik & Sains)
21/10/2020  12:21PM
YAZIF BIN SARMAN (SISC+ Bahasa)
21/10/2020  10:51AM
SURIANA BINTI ASARI (Penolong PPD Hal Ehwal Murid)
21/10/2020  10:49AM
SURIANA BINTI ASARI (Penolong PPD Hal Ehwal Murid)
21/10/2020  10:48AM
SURIANA BINTI ASARI (Penolong PPD Hal Ehwal Murid)
21/10/2020  09:04AM
NORHAYATI BINTI SPOK (Penolong Pegawai Tadbir N29)
20/10/2020  08:59AM
SA'EDAH BINTI ROOWAH (Penolong PPD Sumber & Teknologi Pendidikan)
19/10/2020  02:49PM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
19/10/2020  02:46PM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
19/10/2020  02:46PM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
19/10/2020  02:45PM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
19/10/2020  02:43PM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
19/10/2020  01:50PM
MUHAMAD HAFIDZ BIN NASIRI (Penolong PPD Hal Ehwal Murid)
19/10/2020  12:21PM
MUHAMAD HAFIDZ BIN NASIRI (Penolong PPD Hal Ehwal Murid)
19/10/2020  08:01AM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
19/10/2020  07:58AM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
18/10/2020  01:48PM
NORHAYATI BINTI SPOK (Penolong Pegawai Tadbir N29)
18/10/2020  01:10PM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
18/10/2020  10:34AM
SALEHUDDIN BIN SAID @ IBRAHIM (Penolong PPD Pendidikan Islam)
18/10/2020  10:34AM
MOHD. ALI BIN SUPIAN (Penolong PPD Pemulihan Khas)
18/10/2020  08:03AM
MAHATHIR BIN DAHURI (Penolong PPD Pendidikan Islam)
15/10/2020  03:39PM
FUZIANA BINTI ALI (SISC+ Bahasa)
15/10/2020  02:32PM
NG SWEE LAN (Penolong PPD Prasekolah & Rendah)
15/10/2020  12:31PM
HAMIDAH BINTI HADURI (SISC+ Sains Sosial)
15/10/2020  12:29PM
MOHD YUSRI BIN TAIB (SISC+ Matematik & Sains)
15/10/2020  12:17PM
ANNAHA BINTI IBRAHIM (SISC+ TVET)
15/10/2020  12:13PM
MOHD. ALI BIN SUPIAN (Penolong PPD Pemulihan Khas)
15/10/2020  12:07PM
MOHD. ALI BIN SUPIAN (Penolong PPD Pemulihan Khas)
15/10/2020  12:06PM
MOHD. ALI BIN SUPIAN (Penolong PPD Pemulihan Khas)
14/10/2020  04:25PM
ABD HAMID BIN ABDUL RAHIM (SISC+ TVET)
14/10/2020  02:34PM
MUHAMAD HAFIDZ BIN NASIRI (Penolong PPD Hal Ehwal Murid)
14/10/2020  10:46AM
ZANARIAH BINTI BUANG (SISC+ Sains Sosial)
13/10/2020  02:46PM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
13/10/2020  02:44PM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
13/10/2020  01:54PM
FUZIANA BINTI ALI (SISC+ Bahasa)
13/10/2020  01:45PM
HAMIDAH BINTI HADURI (SISC+ Sains Sosial)
13/10/2020  12:43PM
HAMIDAH BINTI HADURI (SISC+ Sains Sosial)
13/10/2020  12:38PM
MAHATHIR BIN DAHURI (Penolong PPD Pendidikan Islam)
13/10/2020  10:05AM
JURAIDAH BINTI MOHD NOOH (Kaunselor Pendidikan Daerah)
13/10/2020  10:04AM
JURAIDAH BINTI MOHD NOOH (Kaunselor Pendidikan Daerah)
13/10/2020  10:02AM
JURAIDAH BINTI MOHD NOOH (Kaunselor Pendidikan Daerah)
13/10/2020  10:00AM
JURAIDAH BINTI MOHD NOOH (Kaunselor Pendidikan Daerah)
13/10/2020  08:31AM
RADUAN BIN MOHAMED (Penolong PPD Prasekolah & Rendah)
13/10/2020  08:18AM
NG SWEE LAN (Penolong PPD Prasekolah & Rendah)
13/10/2020  07:40AM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
12/10/2020  04:08PM
KAMARUZAMAN BIN SAHIR (Penolong PPD Hal Ehwal Murid)
12/10/2020  10:01AM
NG PECK CHIN (SISC+ TVET)
12/10/2020  09:44AM
MOHD REDZUAN BIN AMAT (SISC+ Sains Sosial)
12/10/2020  07:50AM
NG SWEE LAN (Penolong PPD Prasekolah & Rendah)
11/10/2020  12:21PM
MUHAMAD HAFIDZ BIN NASIRI (Penolong PPD Hal Ehwal Murid)
11/10/2020  10:58AM
KAMARUZAMAN BIN SAHIR (Penolong PPD Hal Ehwal Murid)
11/10/2020  10:40AM
SALEHUDDIN BIN SAID @ IBRAHIM (Penolong PPD Pendidikan Islam)
09/10/2020  10:30AM
FUZIANA BINTI ALI (SISC+ Bahasa)
09/10/2020  09:28AM
FUZIANA BINTI ALI (SISC+ Bahasa)
07/10/2020  05:11PM
NORHAYATI BINTI SPOK (Penolong Pegawai Tadbir N29)
07/10/2020  08:50AM
MUHAMAD HAFIDZ BIN NASIRI (Penolong PPD Hal Ehwal Murid)
07/10/2020  08:38AM
MUHAMAD HAFIDZ BIN NASIRI (Penolong PPD Hal Ehwal Murid)
06/10/2020  05:02PM
SITI NURAISAH BINTI MOHD RASHID (Pembantu Tadbir Kewangan W19)
06/10/2020  02:13PM
MOHD. ALI BIN SUPIAN (Penolong PPD Pemulihan Khas)
06/10/2020  11:14AM
HANIF RIDUAN BIN ALI (Penolong PPD Men & Tingkatan 6)
05/10/2020  03:45PM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
05/10/2020  12:44PM
PALANI KUMAR A/L RAMASAMY (Penolong PPD Sumber & Teknologi Pendidikan)
05/10/2020  11:04AM
SITI NURAISAH BINTI MOHD RASHID (Pembantu Tadbir Kewangan W19)
05/10/2020  11:02AM
MOHD FIRDAUS BIN WAHID (Penolong PPD Perancangan)
05/10/2020  10:22AM
NG SWEE LAN (Penolong PPD Prasekolah & Rendah)
04/10/2020  02:06PM
FUZIANA BINTI ALI (SISC+ Bahasa)
04/10/2020  12:11PM
VANISA BINTI HJ. MOHD KRISHNA (SISC+ Sains Sosial)
04/10/2020  10:41AM
ZANARIAH BINTI BUANG (SISC+ Sains Sosial)
04/10/2020  09:12AM
ZANARIAH BINTI BUANG (SISC+ Sains Sosial)
01/10/2020  03:16PM
HAMIDAH BINTI HADURI (SISC+ Sains Sosial)
01/10/2020  02:42PM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
01/10/2020  02:38PM
NASARUDIN BIN AHMAD (Penolong PPD Pembangunan Bakat Murid)
01/10/2020  01:24PM
MOHD REDZUAN BIN AMAT (SISC+ Sains Sosial)
01/10/2020  11:59AM
SA'EDAH BINTI ROOWAH (Penolong PPD Sumber & Teknologi Pendidikan)
01/10/2020  11:50AM
FUZIANA BINTI ALI (SISC+ Bahasa)
01/10/2020  09:27AM
NORIBAH BINTI JAAFAR (Penolong PPD Pemulihan Khas)
01/10/2020  09:11AM
IBRAHIM BIN ABU BAKAR (Timbalan PPD Pembelajaran)
20/09/2020  10:25AM
MAHATHIR BIN DAHURI (Penolong PPD Pendidikan Islam)
10/08/2020  09:22AM
NORHANANI BINTI SAMSUDIN (Penolong Pegawai Tadbir N29)
14/07/2020  05:54PM
NORHANANI BINTI SAMSUDIN (Penolong Pegawai Tadbir N29)
13/07/2020  04:14PM
NORHANANI BINTI SAMSUDIN (Penolong Pegawai Tadbir N29)
07/07/2020  01:35PM
NORHANANI BINTI SAMSUDIN (Penolong Pegawai Tadbir N29)
24/06/2020  12:30PM
NORHANANI BINTI SAMSUDIN (Penolong Pegawai Tadbir N29)
24/06/2020  12:18PM
NORHANANI BINTI SAMSUDIN (Penolong Pegawai Tadbir N29)
21/06/2020  10:42AM
NORHANANI BINTI SAMSUDIN (Penolong Pegawai Tadbir N29)
17/03/2020  08:28AM
NORHANANI BINTI SAMSUDIN (Penolong Pegawai Tadbir N29)
18/02/2020  10:22AM
NORHANANI BINTI SAMSUDIN (Penolong Pegawai Tadbir N29)
PEPERIKSAAN
UPSR

60

Hari Lagi
PT3

33

Hari Lagi
SPM

26

Hari Lagi
STPM

2

Hari Lagi
INFOGRAFIK
infografik
infografik
infografik
infografik
infografik
infografik
infografik
infografik
infografik
infografik
infografik
infografik
infografik
TAKWIM
MAKLUMAT SEKOLAH
SEKOLAH

118

REN
89
MEN
29
GURU

4,282

REN
2,379
MEN
1,903
MURID

48,263

REN
27,858
MEN
20,405
AKP

756

REN
394
MEN
362
  • JENIS SEKOLAH
  • Sekolah Kebangsaan41
  • Sekolah Kebangsaan (Asli)3
  • Sekolah Rendah Kebangsaan6
  • Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina)21
  • Sekolah Jenis Kebangsaan (Tamil)17
  • Sekolah Rendah Agama1
  • Sekolah Menengah Kebangsaan25
  • Sekolah Menengah Berasrama Penuh2
  • Sekolah Menengah Agama1
  • Kolej Vokasional1
SENARAI SEKOLAH
  • SK (FELDA) ULU PENGGELI
  • SK SIMPANG RENGAM
  • SK SERI MACAP
  • SK BUKIT PALOH
  • SK BUKIT KENANGAN
  • SK SERI KENCANA
  • SK (L) BANDAR KLUANG
  • SK KAMPONG MELAYU
  • SK KAHANG
  • SK BANDAR RENGAM
  • SK (P) BANDAR KLUANG
  • SK SERI LALANG
  • SK SERI KG TENGAH
  • SK SERI KG RENGAM
  • SK PEKAN LAYANG-LAYANG
  • SK KAMPONG CHAMEK
  • SK LADANG PAMOL
  • SK LADANG BUKIT BENUT
  • SK LADANG TUN DR ISMAIL
  • SK LADANG ULU REMIS
  • SK SULTAN SIR IBRAHIM
  • SK BANDAR PALOH
  • SK LKTP AYER HITAM
  • SK KG MELAYU NIYOR
  • SK (FELDA) KAHANG TIMUR
  • SK SUNGAI LINAU
  • SK KG DATO IBRAHIM MAJID
  • SK (FELDA) KAHANG BARAT
  • SK LADANG TEREH
  • SK LKTP BELITONG
  • SK (FELDA) LAYANG-LAYANG
  • SK LKTP ULU DENGAR
  • SK SERI INTAN
  • SK DATO' ONN JAAFAR
  • SK SERI SEDOHOK
  • SK PENGKALAN TEREH
  • SK DATO' SYED ZAIN ALSHAHAB
  • SK ABDUL RAHMAN YASSIN
  • SK SERI MAJU JAYA
  • SK LADANG MUTIARA
  • SK BANDAR T6
  • SK BUKIT TONGKAT
  • SK SERI TAMAN KLUANG BARAT
  • SK PUNAN
  • SK PALOH (2)
  • SK TUNKU MAHMOOD 1
  • SK TUNKU MAHMOOD 2
  • SK CANOSSIAN CONVENT
  • SK BATU 3
  • SK JUBLI INTAN
  • SJK(C) SENTRAL PALOH
  • SJK(C) CHIAN BEE
  • SJK(C) CHIAU MIN
  • SJK(C) CHIN CHIANG
  • SJK(C) CHONG ENG
  • SJK(C) CHONG HWA I
  • SJK(C) CHONG HWA 2
  • SJK(C) CHONG HWA 3
  • SJK(C) KG. GAJAH
  • SJK(C) KAHANG
  • SJK(C) LAYANG
  • SJK(C) LIT TERK
  • SJK(C) MACHAP
  • SJK(C) PALOH
  • SJK(C) PA YAI
  • SJK(C) PING MING
  • SJK(C) SAYONG
  • SJK(C) SOUTH MALAYA
  • SJK(C) TUAN POON
  • SJK(C) YU MING
  • SJK(C) SRI LALANG
  • SJK(T) LADANG LAYANG
  • SJK(T) LADANG ULU REMIS
  • SJK(T) LADANG TUN DR ISMAIL
  • SJK(T) LADANG SEMBRONG
  • SJK(T) JALAN BUKIT RENGAM
  • SJK(T) LADANG SIMPANG RENGAM
  • SJK(T) LADANG SOUTHERN MALAY
  • SJK(T) LADANG BUKIT BENUT
  • SJK(T) LADANG LAMBAK
  • SJK(T) LADANG ELAEIS
  • SJK(T) JALAN HAJI MANAN
  • SJK(T) LADANG MENGKIBOL
  • SJK(T) LADANG PAMOL
  • SJK(T) KAHANG BATU 24
  • SJK(T) LADANG NIYOR
  • SJK(T) CEP.NIYOR KLUANG
  • SJK(T) JALAN SETESYEN PALOH
  • SR AGAMA BERSEPADU KLUANG
  • SMK LAYANG-LAYANG
  • SMK JLN MENGKIBOL
  • SMK TUN HUSSEIN ONN
  • SMK KAHANG
  • SMK SULTAN ABDUL JALIL
  • SMK (FELDA) KAHANG TIMUR
  • SMK LKTP BELITONG
  • SMK TAMAN KLUANG BARAT
  • SMK SIMPANG RENGAM
  • SMK SERI INTAN
  • SMK BANDAR T6
  • SMK JALAN KOTA TINGGI
  • SMK SERI LALANG
  • SMK TAMAN SERI KLUANG
  • SMK SERI SEMBRONG
  • SMK SERI KOTA PALOH
  • SMK DATO' IBRAHIM MAJID
  • SM SAINS SEMBRONG
  • SMK SERI PERDANA
  • SMK SERI MACHAP
  • SMK TINGGI KLUANG
  • SMK TENGKU ARIS BENDAHARA
  • SMK CANOSSIAN CONVENT
  • SMK DATO HJ HASSAN YUNOS
  • SM SAINS JOHOR
  • SMK PALOH
  • SMK DATO' ABD RAHMAN ANDAK
  • SM AGAMA ARABIAH KLUANG
  • KOLEJ VOKASIONAL KLUANG